| MOQ: | 500g, 1kg or 25kg for sample, 1000kg for commercial order |
| Standaard Verpakking: | Net Weight 25kg or 200kg/package |
| Levertijd: | In 3 working days |
| Betaalmethode: | T/T,LC,OA |
| Leveringscapaciteit: | 3000 Ton/Maand |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Molecuulgewicht | 435,63 |
| Molecuulformule | C10H12N2O8ZnNa2.2H2O |
| CAS-nr. | 14025-21-9 |
| Engelse naam | Ethyleendiaminetetraazijnzuur dinatriumzinkzout tetrahydraat |
| Alias | EDTA-ZnNa2; Dinatriumzinkethyleendiaminetetraacetaat tetrahydraat |
| MDL-nr. | MFCD00151728 |
| Zinkgehalte | ≥14,5% |
| Zware metalen (als Pb) | ≤0,001% |
| pH-waarde | 6,0-7,0 (1% waterige oplossing) |
| Oplosbaarheidstest in water | Gekwalificeerd |
| Vrij zink | Geslaagd |
| Specificatie | Beschrijving |
|---|---|
| Chemische formule | C10H14N2Na2O8S |
| Molecuulgewicht | 505,58 g/mol |
| Uiterlijk | Wit tot gebroken wit poeder |
| Oplosbaarheid | Oplosbaar in water |
| Zuiverheid | ≥ 98% |
| pH-niveau | 4,5 - 7,0 |