| MOQ: | 500g, 1kg or 25kg for sample, 1000kg for commercial order |
| Standaard Verpakking: | Net Weight 25kg or 200kg/package |
| Levertijd: | In 3 working days |
| Betaalmethode: | T/T,LC,OA |
| Leveringscapaciteit: | 3000 Ton/Maand |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Naam | N-Methylpyrrolidon |
| Alias | 1-methyl-2-pyrrolidon |
| MERK | ZORUI |
| Molecuulgewicht | 99.131 |
| CAS-nr. | 872-50-4 |
| EINECS-nr. | 212-828-1 |
| Smeltpunt | -24 °C |
| Kookpunt | 202 °C |
| Wateroplosbaarheid | Oplosbaar |
| Dichtheid | 1.028 g/cm³ |
| Uiterlijk | Kleurloze transparante olieachtige vloeistof |
| Vlampunt | 86.1 °C |