| MOQ: | 500 g, 1 kg of 25 kg voor monster, 1000 kg voor commerciële bestelling |
| Standaard Verpakking: | Nettogewicht 25kg of 200kg/pakket |
| Levertijd: | Binnen 3 werkdagen |
| Betaalmethode: | T/T,LC,OA |
| Leveringscapaciteit: | 3000 Ton/Maand |
| Eigenschap | Specificatie |
|---|---|
| CAS-nummer | 99-26-3 |
| Molecuulformule | C7H5BiO6 |
| Uiterlijk | Heldergeel amorf poeder |
| Bismutgehalte | 46-52% (w/w) |
| Oplosbaarheid | Onoplosbaar in water, ethanol; oplosbaar in verdunde zuren/alkaliën |
| Verlies bij Drogen | ≤ 1,0% |
| Zware Metalen (Pb) | ≤ 20 ppm |
| Opslag | 15-25°C (beschermd tegen licht) |