| MOQ: | 500 g, 1 kg of 25 kg voor monster, 1000 kg voor commerciële bestelling |
| Standaard Verpakking: | Nettogewicht 25kg of 200kg/pakket |
| Levertijd: | Binnen 3 werkdagen |
| Betaalmethode: | T/T,LC,OA |
| Leveringscapaciteit: | 3000 Ton/Maand |
14-Dichloorbenzeen (p-Dichloorbenzeen) is een organische verbinding met de chemische formule C6H4Cl2.Deze verbinding wordt veel gebruikt als ontsmettingsmiddelHet is ook een belangrijk tussenproduct bij de productie van andere chemische stoffen, waaronder polymeren en agrochemische stoffen.
CAS-nummer:106-46-7
Moleculaire formule:C6H4Cl2
Synoniemen:P-dichloorbenzeen, PDCB, 1,4-DCB, paradichloorbenzeen
| Vastgoed | Specificatie |
|---|---|
| Uiterlijk | witte kristallijne vaste stof |
| Geur | Sterk, aromatisch, zoals naftalen. |
| Moleculair gewicht | 1470,00 g/mol |
| Smeltepunt | 53-54°C (127-129°F) |
| Kookpunt | 174°C (345°F) |
| Dichtheid | 1.25 g/cm3 bij 20°C |
| Dampdruk | 0.15 mmHg bij 20°C |
| Oplosbaarheid in water | Zeer laag (ongeveer 79 mg/l bij 25°C) |
| Flitspunt | 65°C (149°F) |
| Automatische ontstekingstemperatuur | > 500°C |
| Brekingsindex | 1.5285 bij 55°C |
| Zuiverheid | ≥ 99,5% |
14-Dichloorbenzeen wordt voornamelijk geproduceerd door chloorvorming van benzeen of chloorbenzeen in aanwezigheid van een katalysator (bijv. ijzer (III) chloride).