| MOQ: | 500g, 1kg or 25kg for sample, 1000kg for commercial order |
| Τυπική συσκευασία: | Net Weight 25kg or 200kg/package |
| Προθεσμία παράδοσης: | In 3 working days |
| Τρόπος πληρωμής: | T/T,LC,OA |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 3000 τόνοι/μήνας |
| Ιδιοκτησία | Αξία |
|---|---|
| Ονομασία | Ν-μεθυλοπυρολιδόνη |
| Ονοματεπώνυμα | 1-μεθυλο-2-πυρολιδόνη |
| ΕΜΑΡΚΑ | ZORUI |
| Μοριακό βάρος | 99.131 |
| Αριθμός CAS. | 872-50-4 |
| EINECS αριθ. | 212-828-1 |
| Σημείο τήξης | -24 °C |
| Σημείο βρασμού | 202 °C |
| Διαλυτότητα στο νερό | Διαλυτές |
| Σφιχτότητα | 10,028 g/cm3 |
| Εμφάνιση | Άχρωμο διαφανές ελαιώδες υγρό |
| Σημείο ανάφλεξης | 86.1 °C |