| Adedi: | Numune için 500g, 1kg veya 25kg, ticari sipariş için 1000kg |
| Standart paketleme: | Net Ağırlık 25kg veya 200kg/paket |
| Teslim süresi: | 3 iş günü içinde |
| Ödeme yöntemi: | Banka havalesi,LC,OA |
| Tedarik Kapasitesi: | 3000 ton/ay |
| Kimyasal Adı | Demir Sülfat Heptahidrat |
| Yaygın Takma Adı | Yeşil Vitriyol, Yeşil Şap |
| Kimyasal Formül | FeSO₄·7H₂O |
| Molekül Ağırlığı | 278.01 g/mol |
| CAS Numarası | 7782 63 0 |
| Erime Noktası | 64°C (Ayrışır) |
| Suda Çözünürlük | Çözünür |
| Yoğunluk | 0.999 g/cm³ |
| Görünüm | Açık mavi-yeşil monoklinik kristaller |