| Adedi: | Numune için 500g, 1kg veya 25kg, ticari sipariş için 1000kg |
| Standart paketleme: | Net Ağırlık 25kg veya 200kg/paket |
| Teslim süresi: | 3 iş günü içinde |
| Ödeme yöntemi: | Banka havalesi,LC,OA |
| Tedarik Kapasitesi: | 3000 ton/ay |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Adı | Karboksimetil selüloz Sodyum yağlayıcı |
| Diğer Adlar | Karboksimetil selüloz sodyum, CMC-sodyum |
| Kimyasal formül | [C6H7O2 ((OH) 2OCH2COONa]n |
| CAS numarası | 9004-32-4 |
| EINECS Numarası | 900-432-4 |
| Erime Noktası | 274 °C |
| yoğunluk | 1.6 g/cm3 |
| Görünüşü | Beyaz lif veya granüler toz |
| Başlıca Uygulamalar | Kalınlaştırıcı, emülsif, bağlayıcı vb. |