| MOQ: | 500g, 1kg ή 25kg για δείγμα, 1000kg για εμπορική παραγγελία |
| Τυπική συσκευασία: | Καθαρό Βάρος 25kg ή 200kg/συσκευασία |
| Προθεσμία παράδοσης: | Σε 3 εργάσιμες |
| Τρόπος πληρωμής: | T/T,LC,OA |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 3000 τόνοι/μήνας |
| Ονομασία | Ονοματεπώνυμα | Πρωτοϋλικά | Βασικά θρεπτικά συστατικά |
|---|---|---|---|
| Γλουταμινική τρανσαμινάση | Τρανσγλουταμινάση | TG 0,5% - 1%, πρωτεΐνη 99% - 99,5% | Γλουταμινική τρανσαμινάση, πρωτεΐνη |
| Επίδραση | Μέθοδος αποθήκευσης | ||
| Βελτιώνει τις λειτουργικές ιδιότητες διαφόρων πρωτεϊνών, καταλύει τις αντιδράσεις δια- (ή ενδο-) μεταφοράς ακυλίου μεταξύ των πρωτεϊνών | Κατά την εφαρμογή, διασκορπίστε και ανακατέψτε καλά το ένζυμο στο σύστημα. | ||
| Ιδιοκτησία | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Τύπος ενζύμου | Ενζυμικές πρωτεΐνες |
| Πηγή | Μικροβιακά (βακτηριακά ή μυκητιαστικά) |
| Δραστηριότητα | 1000 - 2000 μονάδες/g |
| Βέλτιστο pH | 6.0 - 7.0 |
| Βέλτιστη θερμοκρασία | 30 - 60 °C |
| Κατάσταση αποθήκευσης | Ψυχρό, ξηρό μέρος μακριά από την υγρασία |
| Χρονοδιάγραμμα διατήρησης | 1-2 έτη όταν αποθηκεύεται σωστά |