| Adedi: | 500g, 1kg or 25kg for sample, 1000kg for commercial order |
| Standart paketleme: | Net Weight 25kg or 200kg/package |
| Teslim süresi: | In 3 working days |
| Ödeme yöntemi: | Banka havalesi,LC,OA |
| Tedarik Kapasitesi: | 3000 ton/ay |
| Adı | Demir sülfat |
| Eş Anlamlı | Yeşil şap (kristal hidrat) |
| Kimyasal Formül | FeSO₄ |
| Molekül Ağırlığı | 151,908 g/mol |
| CAS Numarası | 7720 78 7 |
| Kimyasal Kategori | İnorganik tuz |
| Görünüm | Yeşilimsi mavi kristal katı |
| Çözünürlük | Suda çözünür |