| Adedi: | 500g, 1kg or 25kg for sample, 1000kg for commercial order |
| Standart paketleme: | Net Weight 25kg or 200kg/package |
| Teslim süresi: | In 3 working days |
| Ödeme yöntemi: | Banka havalesi,LC,OA |
| Tedarik Kapasitesi: | 3000 ton/ay |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Eş Anlamlılar | Benziltrietilamonyum klorür; TEBAC |
| Takma Ad | Trietilbenzilamonyum klorür |
| Kimyasal Formül | C13H22ClN |
| Molekül Ağırlığı | 227.78 |
| CAS Numarası | 56-37-1 |
| EINECS | 200-270-1 |
| Erime Noktası | 239 °C |
| Su Çözünürlüğü | Çözünür |
| Yoğunluk | 1.08 g/cm³ (25°C) |
| Görünüm | Beyaz kristal veya toz, higroskopik |
| Parlama Noktası | >100°C |