| Adedi: | Numune için 500g, 1kg veya 25kg, ticari sipariş için 1000kg |
| Standart paketleme: | Net Ağırlık 25kg veya 200kg/paket |
| Teslim süresi: | 3 iş günü içinde |
| Ödeme yöntemi: | Banka havalesi,LC,OA |
| Tedarik Kapasitesi: | 3000 ton/ay |
| Mülkiyet | Spesifikasyon |
|---|---|
| CAS numarası | 99-26-3 |
| Moleküler formül | C7H5BiO6 |
| Görünüşü | Parlak sarı amorf toz |
| Bismut İçeriği | 46-52% (k/k) |
| Çözünürlük | Suda, etanolda çözünmez; seyreltilmiş asitlerde/alkalilerde çözünür |
| Kurutma Kaybı | ≤ 1,0% |
| Ağır Metaller (Pb) | ≤ 20 ppm |
| Depolama | 15-25°C (ışıktan korunur) |