| Adedi: | Numune için 500g, 1kg veya 25kg, ticari sipariş için 1000kg |
| Standart paketleme: | Net Ağırlık 25kg veya 200kg/paket |
| Teslim süresi: | 3 iş günü içinde |
| Ödeme yöntemi: | Banka havalesi,LC,OA |
| Tedarik Kapasitesi: | 3000 ton/ay |
| Mülkiyet | Spesifikasyon |
|---|---|
| CAS numarası | 69847-45-6 |
| Moleküler formül | C9H10NNa2O5*2H2O |
| Moleküler ağırlık | 297.18 g/mol |
| Görünüşü | Beyaz-beyaz kristal toz |
| Saflık (HPLC) | ≥ 98,5% |
| Çözünürlük | Suda kolayca çözünür; etanolde hafifçe çözünür; organik çözücülerde çözünmez |
| pH (% 1 çözeltisi) | 7.0 - 9.0 |
| Kurutma Kaybı | 8.0 - 12.0% |
| Ağır metaller (Pb olarak) | ≤ 10 ppm |
| Yanıkta kalıntı | 30.0 - 33.0% |
| Özel Dönüşüm [ α]25D | -8,0° -10,0° (c=5 1N HCl'de) |
| Depolama Şartları | Soğuk ve kuru bir yerde, ışık ve nemden uzakta saklayın. |
| Kalıcılık süresi | Düzgün saklandığında 24 ay |