| Adedi: | Numune için 500g, 1kg veya 25kg, ticari sipariş için 1000kg |
| Standart paketleme: | Net Ağırlık 25kg veya 200kg/paket |
| Teslim süresi: | 3 iş günü içinde |
| Ödeme yöntemi: | Banka havalesi,LC,OA |
| Tedarik Kapasitesi: | 3000 ton/ay |
| CAS Numarası | 71-44-3 |
| Moleküler Formül | C₁₀H₂₆N₄ |
| Moleküler Ağırlık | 202.34 g/mol |
| Yaygın Adı | Spermin, N,N'-Bis(3-aminopropil)-1,4-diaminobütan |
| Görünüm | Beyazdan kirli beyaza kristal toz veya katı |
| Erime Noktası | ~ 62-64 °C |
| Kaynama Noktası | Kaynamadan önce ayrışır |
| Çözünürlük | Suda, etanolde çözünür; eterler gibi organik çözücülerde çözünmez |
| Saflık (Tipik) | ≥ %98 (HPLC) |
| Saklama Koşulları | Kuru, serin bir yerde 2-8°C'de saklayın. Önerilen koşullar altında stabildir. |
| GTİP Kodu | 2921.19 (bölgeye bağlı olarak) |
| Güvenlik | Normal kullanımda toksik değildir; standart laboratuvar güvenlik protokollerini izleyin. |