| MOQ: | 500g, 1kg or 25kg for sample, 1000kg for commercial order |
| Τυπική συσκευασία: | Net Weight 25kg or 200kg/package |
| Προθεσμία παράδοσης: | In 3 working days |
| Τρόπος πληρωμής: | T/T,LC,OA |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 3000 τόνοι/μήνας |
| Ονομασία | Χλωριούχο βενζαλκόνιο |
| Χημικός τύπος | Γ6H5ΧΧ2N(CH3)2ΓnH2n+1Cl (n=8,10,12,14,16,18) |
| Αριθμός CAS | 63449-41-2, 8001-54-5 |
| Μοριακό τύπο | Γ22H30ClN |
| Μοριακό βάρος | 3540,93 g/mol |
| Εμφάνιση | Άχρωμο έως ανοιχτόκίτρινο υγρό |
| Διαλυτότητα | Διαλυτές σε νερό και αλκοόλ |
| Επίπεδο pH | Συνήθως 6-8 σε διάλυμα |