| Adedi: | 500g, 1kg or 25kg for sample, 1000kg for commercial order |
| Standart paketleme: | Net Weight 25kg or 200kg/package |
| Teslim süresi: | In 3 working days |
| Ödeme yöntemi: | Banka havalesi,LC,OA |
| Tedarik Kapasitesi: | 3000 ton/ay |
| Adı | Potasyum t-bütoksit (KTB) |
| Eşanlamlılar | Potasyum tert-bütilat, potasyum tert-bütolat, Potasyum t-bütoksit, Potasyum Tersiyer Bütoksit, KTB; 2-metil-2-Propanopotasyum tuzu, 2-Propanol,2-metil-,potasyum tuzu, potasyum-bütoksit, potasyum 2-metilpropan-2-olat |
| Kimyasal Formül | C₄H₉OK |
| Molekül Ağırlığı | 112.212 |
| CAS No. | 865-47-4 |
| EINECS No. | 212-740-3 |
| Yoğunluk | 0.910 g/cm³ |
| Kimyasal Adı | Potasyum Tert-Bütoksit |
| CAS Numarası | 865-47-4 |
| Moleküler Formül | C₄H₉KO |
| Molekül Ağırlığı | 138.24 g/mol |
| Görünüm | Beyazdan açık sarıya toz |
| Çözünürlük | Polar organik çözücülerde çözünür |
| Erime Noktası | Yaklaşık 16-20°C |