| MOQ: | 500g, 1kg ή 25kg για δείγμα, 1000kg για εμπορική παραγγελία |
| Τυπική συσκευασία: | Καθαρό Βάρος 25kg ή 200kg/συσκευασία |
| Προθεσμία παράδοσης: | Σε 3 εργάσιμες |
| Τρόπος πληρωμής: | T/T,LC,OA |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 3000 τόνοι/μήνας |
Το εικοσαπεντενοϊκό οξύ (EPA) από φύκια είναι ένα υψηλής καθαρότητας, βιώσιμο ωμέγα-3 λιπαρό οξύ που προέρχεται από θαλάσσια μικροφύκια.εναλλακτική λύση χωρίς ρύπανση στις παραδοσιακές πηγές ιχθυελαίουΑυτό το πρωταρχικό συστατικό είναι ιδανικό για εφαρμογές nutraceutical, φαρμακευτικών και λειτουργικών τροφίμων, παρέχοντας βασικά οφέλη EPA χωρίς περιβαλλοντικά προβλήματα που σχετίζονται με την υπεραλίευση.
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Αριθμός CAS | 10417-94-4 |
| Χημική ονομασία | (5Z,8Z,11Z,14Z,17Z) -5,8,11,14,17-αικοσαπενταενικό οξύ |
| Μοριακό τύπο | C20H30O2 |
| Μοριακό βάρος | 302.45 g/mol |
| Εμφάνιση | Λευκή έως ανοιχτόκίτρινη σκόνη ή διαυγές έως ανοιχτόκίτρινο έλαιο |
| Καθαρότητα (EPA) | ≥ 90%, ≥95%, ≥98% (προσαρμόσιμο) |
| Οσμή | Χαρακτηριστική, ήπια θαλάσσια μυρωδιά |
| Διαλυτότητα | Λύσιμο σε οργανικούς διαλύτες, αδιάλυτο σε νερό |
| Σημείο τήξης | -54°C έως -53°C |
| Σημείο βρασμού | 4470,6 °C σε 760 mmHg |
| Σφιχτότητα | 00,943 g/cm3 σε θερμοκρασία 25°C |
| Δείκτης διάθλασης | 1.497 σε θερμοκρασία 20 °C |
| Αξία υπεροξειδίου | ≤ 5 meq/kg |
| Βαρέα μέταλλα | ≤ 10 ppm (συνολικά) |
| Αρσενικό | ≤ 0,1 ppm |
| Σημείωση: | ≤ 0,1 ppm |
| Υδράργυρος | ≤ 0,1 ppm |
| Μικροβιολογικά | Συνολικός αριθμός πλακών ≤ 1000 CFU/g |
| Αποθήκευση | Φυλάσσεται σε θερμοκρασία -20°C κάτω από άζωτο, προστατευμένο από το φως |
Τα φύκια μας EPA παράγονται μέσω μιας βιώσιμης, ελεγχόμενης βιοδιαδικασίας:
Α: Χημικά πανομοιότυπα, αλλά τα φύκια EPA είναι καθαρότερα, πιο βιώσιμα, και απαλλαγμένα από μολυσματικά που μεταφέρονται από τον ωκεανό όπως υδράργυρος και PCB.
Α: Προσφέρουμε συγκεντρώσεις 90%, 95% και 98% EPA, με εξατομικευμένες καθαρότητες διαθέσιμες για συγκεκριμένες εφαρμογές.
Α: Ναι, η EPA μας προέρχεται 100% από μικροφύκια, που την καθιστούν εντελώς φυτική και φιλική προς τους χορτοφάγους.
Α: Η εγκατάστασή μας είναι ISO 9001, πιστοποιημένη GMP, και τα προϊόντα μας είναι Kosher, Halal, και Project Non-GMO Verified.
Α: 24 μήνες όταν φυλάσσεται σε θερμοκρασία -20°C σε ατμόσφαιρα αζώτου, προστατευμένη από το φως και το οξυγόνο.
Α: Ναι, ειδικευόμαστε σε προσαρμοσμένα μείγματα ωμέγα-3 με συγκεκριμένες αναλογίες EPA:DHA για στοχευμένες εφαρμογές.
Α: Παρέχουμε ολοκληρωμένα στοιχεία COA, MSDS, δεδομένα σταθερότητας και τεχνικά έγγραφα για υποβολές σε ρυθμιστικές αρχές.
Α: Η MOQ ξεκινά από 1kg για τα τυποποιημένα προϊόντα, με έκπτωση όγκου για μεγαλύτερες ποσότητες.
Α: Ναι, χρησιμοποιούμε κλειστά συστήματα φωτοβιοαντιδραστήρων με ελάχιστη περιβαλλοντική επίδραση και αποτύπωμα άνθρακα.
Α: Η τεχνική μας ομάδα παρέχει πλήρη υποστήριξη εφαρμογών για την ανάπτυξη και βελτιστοποίηση του προϊόντος.