| MOQ: | 500g, 1kg ή 25kg για δείγμα, 1000kg για εμπορική παραγγελία |
| Τυπική συσκευασία: | Καθαρό Βάρος 25kg ή 200kg/συσκευασία |
| Προθεσμία παράδοσης: | Σε 3 εργάσιμες |
| Τρόπος πληρωμής: | T/T,LC,OA |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 3000 τόνοι/μήνας |
| Αριθμός CAS | 71-44-3 |
| Μοριακό τύπο | C10H26N4 |
| Μοριακό βάρος | 202.34 g/mol |
| Κοινή ονομασία | Σπέρμα, N,N'-Bis ((3-αμινοπροπύλιο)-1,4-διαμινοβουτάνιο |
| Εμφάνιση | Λευκή έως σχεδόν λευκή κρυσταλλική σκόνη ή στερεός |
| Σημείο τήξης | ~ 62-64 °C |
| Σημείο βρασμού | Αποσυντίθεται πριν από τη βρασμό |
| Διαλυτότητα | Διαλυτές σε νερό, αιθανόλη· αδιάλυτες σε οργανικούς διαλύτες όπως αιθέρες |
| Καθαρότητα (τυπική) | ≥ 98% (HPLC) |
| Συνθήκες αποθήκευσης | Αποθηκεύεται σε 2- 8°C σε ξηρό, δροσερό μέρος. |
| Κωδικός ΕΣ | 2921.19 (ανάλογα με την περιοχή) |
| Ασφάλεια | Δεν είναι τοξικό με φυσιολογικό χειρισμό, ακολουθήστε τα πρότυπα ασφάλειας εργαστηρίου. |