| Adedi: | Numune için 500g, 1kg veya 25kg, ticari sipariş için 1000kg |
| Standart paketleme: | Net Ağırlık 25kg veya 200kg/paket |
| Teslim süresi: | 3 iş günü içinde |
| Ödeme yöntemi: | Banka havalesi,LC,OA |
| Tedarik Kapasitesi: | 3000 ton/ay |
Amino-2-propanol (CAS 78-96-6), 1-Amino-2-propanol veya Izopropanolamin olarak da bilinir, hem amin hem de alkol fonksiyonel gruplarına sahip çok yönlü bir organik bileşiktir.Bu iki fonksiyonel doğası, çeşitli endüstriyel ve kimyasal süreçlerde değerli bir ara madde haline getirir.Hafif amonyak benzeri bir kokuya sahip, açık, renksiz ve soluk sarı bir sıvıdır.Farmasötik ve kozmetik formülasyonlarda ve rolü.
| Mülkiyet | Spesifikasyon |
|---|---|
| CAS numarası | 78-96-6 |
| Moleküler formül | C3H9NO |
| Moleküler ağırlık | 75.11 g/mol |
| Görünüşü | Açık, renksiz veya solgun sarı sıvı |
| Kokusu | Hafif, amonyak benzeri |
| Kaynama Noktası | 160-162°C (320-324°F) |
| Erime Noktası | -2°C (28°F) |
| yoğunluk | 0.96 g/cm3 20°C'de |
| Buhar Basıncı | 1.2 mmHg 20°C'de |
| Flaş Noktası | 73°C (163°F) |
| Çözünürlük | Su, alkol, eter ile karıştırılabilir |
| pH (% 1 çözeltisi) | 11.5 |
| Yıkım Endeksi | 1.447 20°C'de |
| Saflık | ≥ 99% |
Amino-2-propanol tipik olarak propilen oksitinin amonyak ile amine edilmesi yoluyla kontrollü koşullarda üretilir: