| Adedi: | Numune için 500g, 1kg veya 25kg, ticari sipariş için 1000kg |
| Standart paketleme: | Net Ağırlık 25kg veya 200kg/paket |
| Teslim süresi: | 3 iş günü içinde |
| Ödeme yöntemi: | Banka havalesi,LC,OA |
| Tedarik Kapasitesi: | 3000 ton/ay |
| Mülkiyet | Spesifikasyon |
|---|---|
| Ürün Adı | Piroctone Olamine |
| INCI Adı | Piroctone Olamine |
| CAS numarası | 68890-66-4 |
| EINECS Numarası | 272-574-2 |
| Kimyasal formül | C14H23NO2·C2H7NO |
| Moleküler ağırlık | 298.42 g/mol |
| Görünüşü | Beyaz to hafif sarı renkli kristal tozu |
| Kokusu | Karakteristik, soluk |
| Test (Temizlik) | ≥ 99,0% |
| Erime Noktası | 130°C - 135°C |
| pH (Etanol/Su'da % 1) | 8.5 - 10.0 |
| Çözünürlük | Alkolde, glikollerde ve yüzey aktif maddelerde çözünür, suda hafif çözünür. |
| Ağır metaller (Pb olarak) | ≤ 10 ppm |
| Arsenik (As olarak) | ≤ 2 ppm |