| MOQ: | 500 g, 1 kg of 25 kg voor monster, 1000 kg voor commerciële bestelling |
| Standaard Verpakking: | Nettogewicht 25kg of 200kg/pakket |
| Levertijd: | Binnen 3 werkdagen |
| Betaalmethode: | T/T,LC,OA |
| Leveringscapaciteit: | 3000 Ton/Maand |
| Vastgoed | Specificatie |
|---|---|
| CAS-nummer | 13557-75-0 |
| INCI Naam | Natriumlauroyllactylaat |
| Uiterlijk | Wit of lichtgeel poeder of breekbaar vaste stof |
| Titraat | ≥ 98,0% |
| Zuurwaarde | 60 - 80 mg KOH/g |
| pH (10% aq. sol.) | 6.0 tot en met 7.5 |
| Smeltepunt | Ongeveer 45 - 55 °C |
| Oplosbaarheid | Dispergeerbaar in warm water, oplosbaar in oliën en ethanol |