| Adedi: | 500g, 1kg or 25kg for sample, 1000kg for commercial order |
| Standart paketleme: | Net Weight 25kg or 200kg/package |
| Teslim süresi: | In 3 working days |
| Ödeme yöntemi: | Banka havalesi,LC,OA |
| Tedarik Kapasitesi: | 3000 ton/ay |
| Parametreler | Spesifikasyon | Test Yöntemi |
|---|---|---|
| Görünüşü | Beyaz toz | Görsel Denetim |
| Toplu yoğunluk | 00,5 - 0,8 g/cm3 | ASTM D1895 |
| Kimyasal Kompozisyon | Mg:Al (3:1 mol oranı) | Atomik emilim |
| pH (suda % 1) | 8.0 - 10.0 | pH Ölçücü |
| Karbonat içeriği | 30 - 35% | Titreleme |
| Su içeriği | 5 - 10% | Kurutma Kaybı |
| Mülkiyet | Değer |
|---|---|
| Kimyasal formül | Mg2Al2 ((CO3) ((OH) 6·nH2O |
| Moleküler ağırlık | 376.41 g/mol |
| Erime Noktası | 200°C'den fazla parçalanır |
| Çözünürlük | Suda çözünmez |
| Depolama Şartları | Serin, kuru ortam |
| Kalıcılık süresi | 24 ay |