| Adedi: | Numune için 500g, 1kg veya 25kg, ticari sipariş için 1000kg |
| Standart paketleme: | Net Ağırlık 25kg veya 200kg/paket |
| Teslim süresi: | 3 iş günü içinde |
| Ödeme yöntemi: | Banka havalesi,LC,OA |
| Tedarik Kapasitesi: | 3000 ton/ay |
| Mülkiyet | Spesifikasyon |
|---|---|
| CAS numarası. | 577-11-7 |
| Moleküler formül | C20H37NaO7S |
| Görünüşü | Beyaz-beyaz renkli mum gibi katı veya pullar |
| Kokusu | Karakteristik hafif koku |
| Moleküler ağırlık | 444.56 g/mol |
| Erime Noktası | 153-157°C |
| Çözünürlük | Su, etanol, gliserolde çözünür; yağlarda çözünmez |
| pH (% 1 su çözeltisi) | 5.0-7.5 |
| Saflık | ≥98.0% (HPLC) |
| Ağır Metaller | ≤ 10 ppm |
| Kurutma Kaybı | % 2,0 |