| MOQ: | 500 g, 1 kg of 25 kg voor monster, 1000 kg voor commerciële bestelling |
| Standaard Verpakking: | Nettogewicht 25kg of 200kg/pakket |
| Levertijd: | Binnen 3 werkdagen |
| Betaalmethode: | T/T,LC,OA |
| Leveringscapaciteit: | 3000 Ton/Maand |
| Eigenschap | Specificatie |
|---|---|
| CAS-nr. | 577-11-7 |
| Molecuulformule | C₂₀H₃₇NaO₇S |
| Uiterlijk | Wit tot gebroken wit wasachtig vast of vlokken |
| Geur | Karakteristieke zwakke geur |
| Molecuulgewicht | 444,56 g/mol |
| Smeltpunt | 153-157°C |
| Oplosbaarheid | Oplosbaar in water, ethanol, glycerol; onoplosbaar in oliën |
| pH (1% waterige oplossing) | 5,0-7,5 |
| Zuiverheid | ≥98,0% (HPLC) |
| Zware metalen | ≤10 ppm |
| Verlies bij drogen | ≤2,0% |