| MOQ: | 500g, 1kg or 25kg for sample, 1000kg for commercial order |
| Standaard Verpakking: | Net Weight 25kg or 200kg/package |
| Levertijd: | In 3 working days |
| Betaalmethode: | T/T,LC,OA |
| Leveringscapaciteit: | 3000 Ton/Maand |
| Eigenschap | Specificatie |
|---|---|
| Chemische Formule | (C2H4O)n |
| Uiterlijk | Wit poeder of granulaat |
| Molecuulgewicht | Varieert (van 1.000 tot 8.000.000 g/mol) |
| Smeltpunt | 65-70 °C voor lagere molecuulgewichten |
| Oplosbaarheid in water | Volledig oplosbaar |
| Dichtheid | Ongeveer 1,1 g/cm³ |
| pH-waarde | Neutraal (rond 7) |
| Opslagconditie | Bewaren op een koele, droge plaats, uit de buurt van vocht |
| Houdbaarheid | Onbeperkt bij correcte opslag |