| Adedi: | 500g, 1kg or 25kg for sample, 1000kg for commercial order |
| Standart paketleme: | Net Weight 25kg or 200kg/package |
| Teslim süresi: | In 3 working days |
| Ödeme yöntemi: | Banka havalesi,LC,OA |
| Tedarik Kapasitesi: | 3000 ton/ay |
| Mülkiyet | Spesifikasyon |
|---|---|
| Kimyasal formül | (C2H4O) n |
| Görünüşü | Beyaz toz veya granüller |
| Moleküler ağırlık | Farklıdır (1000'den 8000'e kadar)000,000 g/mol) |
| Erime Noktası | Daha düşük moleküler ağırlıklar için 65-70 °C |
| Suda çözünürlük | Tamamen çözünür |
| yoğunluk | Yaklaşık 1.1 g/cm3 |
| pH Değeri | Tarafsız (yaklaşık 7) |
| Depolama Durumu | Soğuk ve kuru bir yerde, nemden uzakta saklayın. |
| Kalıcılık süresi | Doğru şekilde depolandığında belirsiz |