| MOQ: | 500g, 1kg or 25kg for sample, 1000kg for commercial order |
| Τυπική συσκευασία: | Net Weight 25kg or 200kg/package |
| Προθεσμία παράδοσης: | In 3 working days |
| Τρόπος πληρωμής: | T/T,LC,OA |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 3000 τόνοι/μήνας |
| Ιδιοκτησία | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Χημικός τύπος | (C2H4O) n |
| Εμφάνιση | Λευκή σκόνη ή κόκκοι |
| Μοριακό βάρος | Ποικίλλει (από 1.000 έως 8,000,000 g/mol) |
| Σημείο τήξης | 65-70 °C για χαμηλότερα μοριακά βάρη |
| Διαλυτότητα στο νερό | Πλήρως διαλυτές |
| Σφιχτότητα | Περίπου 1,1 g/cm3 |
| Αξία pH | Ανεξάρτητος (περίπου 7) |
| Κατάσταση αποθήκευσης | Αποθηκεύεται σε δροσερό, ξηρό μέρος, μακριά από υγρασία |
| Χρονοδιάγραμμα διατήρησης | Αόριστος όταν αποθηκεύεται σωστά |