| MOQ: | 500 g, 1 kg of 25 kg voor monster, 1000 kg voor commerciële bestelling |
| Standaard Verpakking: | Nettogewicht 25kg of 200kg/pakket |
| Levertijd: | Binnen 3 werkdagen |
| Betaalmethode: | T/T,LC,OA |
| Leveringscapaciteit: | 3000 Ton/Maand |
| CAS-nummer | 71-44-3 |
| Molecuulformule | C₁₀H₂₆N₄ |
| Molecuulgewicht | 202,34 g/mol |
| Gangbare naam | Spermijn, N,N'-Bis(3-aminopropyl)-1,4-diaminobutaan |
| Uiterlijk | Wit tot gebroken wit kristallijn poeder of vaste stof |
| Smeltpunt | ~ 62-64 °C |
| Kookpunt | Ontleedt voor het koken |
| Oplosbaarheid | Oplosbaar in water, ethanol; onoplosbaar in organische oplosmiddelen zoals ethers |
| Zuiverheid (typisch) | ≥ 98% (HPLC) |
| Opslagcondities | Bewaren bij 2-8°C op een droge, koele plaats. Stabiel onder aanbevolen omstandigheden. |
| HS-code | 2921.19 (afhankelijk van regio) |
| Veiligheid | Niet-toxisch onder normale hantering; volg standaard laboratoriumveiligheidsprotocollen. |