| Adedi: | Numune için 500g, 1kg veya 25kg, ticari sipariş için 1000kg |
| Standart paketleme: | Net Ağırlık 25kg veya 200kg/paket |
| Teslim süresi: | 3 iş günü içinde |
| Ödeme yöntemi: | Banka havalesi,LC,OA |
| Tedarik Kapasitesi: | 3000 ton/ay |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Kimyasal Adı | Hidroksietil Selüloz |
| Takma Ad | 2-hidroksietil eter selüloz, 2-hidroksietil selüloz |
| Kimyasal Formül | (C₂H₆O₂)ₙ |
| CAS Numarası | 9004 62 0 |
| Erime Noktası | 288 ila 290 ℃ |
| Yoğunluk | 0.75 g/cm³ (25℃) |
| Görünüm | Beyazdan kirli beyaza toz |
| Çözünürlük | Suda çözünür |