| MOQ: | 500 g, 1 kg of 25 kg voor monster, 1000 kg voor commerciële bestelling |
| Standaard Verpakking: | Nettogewicht 25kg of 200kg/pakket |
| Levertijd: | Binnen 3 werkdagen |
| Betaalmethode: | T/T,LC,OA |
| Leveringscapaciteit: | 3000 Ton/Maand |
| Vastgoed | Waarde |
|---|---|
| Chemische benaming | Hydroxyethylcellulose |
| Alias | 2-hydroxyethylethers cellulose, 2-hydroxyethylcellulose |
| Chemische formule | (C2H6O2) n |
| CAS-nummer | 9004 62 0 |
| Smeltepunt | 288 tot 290 °C |
| Dichtheid | 00,75 g/cm3 (25°C) |
| Uiterlijk | Wit tot bijna wit poeder |
| Oplosbaarheid | Oplosbaar in water |