| MOQ: | 500g, 1kg ή 25kg για δείγμα, 1000kg για εμπορική παραγγελία |
| Τυπική συσκευασία: | Καθαρό Βάρος 25kg ή 200kg/συσκευασία |
| Προθεσμία παράδοσης: | Σε 3 εργάσιμες |
| Τρόπος πληρωμής: | T/T,LC,OA |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 3000 τόνοι/μήνας |
| Ιδιοκτησία | Αξία |
|---|---|
| Χημική ονομασία | Υδροξυαιθυλοκυτταρίνη |
| Ονοματεπώνυμα | 2-υδροξυαιθυλέθρες κυτταρίνη, 2-υδροξυαιθυλοκυτταρίνη |
| Χημικός τύπος | (C2H6O2) n |
| Αριθμός CAS | 9004 62 0 |
| Σημείο τήξης | 288 έως 290 °C |
| Σφιχτότητα | 00,75 g/cm3 (25 °C) |
| Εμφάνιση | Λευκή έως σχεδόν λευκή σκόνη |
| Διαλυτότητα | Διαλυτές σε νερό |