| MOQ: | 500 g, 1 kg of 25 kg voor monster, 1000 kg voor commerciële bestelling |
| Standaard Verpakking: | Nettogewicht 25kg of 200kg/pakket |
| Levertijd: | Binnen 3 werkdagen |
| Betaalmethode: | T/T,LC,OA |
| Leveringscapaciteit: | 3000 Ton/Maand |
| Eigenschap | Specificatie |
|---|---|
| CAS Nummer | 9010-66-6 |
| Chemische Naam | Zeïne |
| Bron | Maïs (Zea mays) |
| Uiterlijk | Geel tot amberkleurig poeder |
| Geur | Karakteristiek, mild |
| Oplosbaarheid | Oplosbaar in alcoholen (ethanol, isopropanol), glycols; Onoplosbaar in water |
| Molecuulgewicht | ~22.000 - 28.000 Da (varieert) |
| Eiwitgehalte | ≥ 90% (droge basis) |
| Verlies bij Drogen | ≤ 8,0% |
| Asgehalte | ≤ 2,0% |
| Zware Metalen (als Pb) | ≤ 10 ppm |
| Arseen (As) | ≤ 1 ppm |
| Lood (Pb) | ≤ 3 ppm |
| Restanten van Oplosmiddelen | Voldoet aan ICH Q3C richtlijnen |
| Opslagcondities | Bewaren op een koele, droge plaats (onder 25°C) in luchtdichte verpakkingen |