| MOQ: | 500g, 1kg ή 25kg για δείγμα, 1000kg για εμπορική παραγγελία |
| Τυπική συσκευασία: | Καθαρό Βάρος 25kg ή 200kg/συσκευασία |
| Προθεσμία παράδοσης: | Σε 3 εργάσιμες |
| Τρόπος πληρωμής: | T/T,LC,OA |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 3000 τόνοι/μήνας |
| Ιδιοκτησία | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Αριθμός CAS | 9010-66-6 |
| Χημική ονομασία | Ζέιν |
| Πηγή | Καλαμπόκι (Zea mays) |
| Εμφάνιση | Κίτρινη έως κίτρινη σκόνη |
| Οσμή | Χαρακτηριστικό, ήπιο |
| Διαλυτότητα | Διαλυτές σε αλκοόλες (αιθανόλη, ισοπροπανόλη), γλυκόλες. Αδιαλυτές σε νερό |
| Μοριακό βάρος | ~ 22 000 - 28 000 Da (διαφέρει) |
| Περιεκτικότητα σε πρωτεΐνες | ≥ 90% (η ξηρή βάση) |
| Απώλεια κατά την ξήρανση | ≤ 8,0% |
| Περιεκτικότητα σε στάχτες | ≤ 2,0% |
| Εργαλεία βαρέων μετάλλων (ως Pb) | ≤ 10 ppm |
| Αρσενικό (As) | ≤ 1 ppm |
| Ολύβδος (Pb) | ≤ 3 ppm |
| Απομειωτικά διαλύτες | Συμμορφώνεται με τις κατευθυντήριες γραμμές ICH Q3C |
| Συνθήκες αποθήκευσης | Φυλάσσεται σε δροσερό, ξηρό μέρος (κάτω των 25°C) σε αεροστεγούς δοχεία |