| Adedi: | Numune için 500g, 1kg veya 25kg, ticari sipariş için 1000kg |
| Standart paketleme: | Net Ağırlık 25kg veya 200kg/paket |
| Teslim süresi: | 3 iş günü içinde |
| Ödeme yöntemi: | Banka havalesi,LC,OA |
| Tedarik Kapasitesi: | 3000 ton/ay |
| Özellik | Spesifikasyon |
|---|---|
| CAS Numarası | 25655-41-8 |
| Moleküler Formül | (C₆H₉NO)ₙ*xI |
| Görünüm | Kırmızımsı-kahverengi amorf toz veya çözelti |
| İyot İçeriği | 9.0-12.0% (ağırlık/ağırlık) |
| Çözünürlük | Suda/etanolde serbestçe çözünür; yağlarda çözünmez |
| pH (10% Çözelti) | 2.0-4.5 |
| Kurutma Kaybı | ≤ 8.0% |
| Depolama | 15-25°C, ışıktan korunmuş |