| MOQ: | 500 g, 1 kg of 25 kg voor monster, 1000 kg voor commerciële bestelling |
| Standaard Verpakking: | Nettogewicht 25kg of 200kg/pakket |
| Levertijd: | Binnen 3 werkdagen |
| Betaalmethode: | T/T,LC,OA |
| Leveringscapaciteit: | 3000 Ton/Maand |
| Eigenschap | Specificatie |
|---|---|
| CAS-nummer | 25655-41-8 |
| Molecuulformule | (C₆H₉NO)ₙ*xI |
| Uiterlijk | Roodbruin amorf poeder of oplossing |
| Jodiumgehalte | 9,0-12,0% (w/w) |
| Oplosbaarheid | Vrij oplosbaar in water/ethanol; onoplosbaar in oliën |
| pH (10% Oplossing) | 2,0-4,5 |
| Verlies bij Drogen | ≤ 8,0% |
| Opslag | 15-25°C, beschermd tegen licht |