| MOQ: | 500g, 1kg or 25kg for sample, 1000kg for commercial order |
| Τυπική συσκευασία: | Net Weight 25kg or 200kg/package |
| Προθεσμία παράδοσης: | In 3 working days |
| Τρόπος πληρωμής: | T/T,LC,OA |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 3000 τόνοι/μήνας |
| Ιδιοκτησία | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Χημική ονομασία | Πολυβινυλοπυρολιδόνη (PVP) |
| Χημικός τύπος | (C6H9NO) n |
| Αριθμός CAS | 9003-39-8 |
| Μοριακό βάρος | 111.1418 (διαφέρει ανά βαθμό) |
| Σημείο τήξης | 130 °C |
| Σημείο βρασμού | 2170,6 °C |
| Σφιχτότητα | 10,144 g/cm3 |
| Εμφάνιση | Λευκή έως ανοιχτόκίτρινη άμορφη αποσμητική σκόνη |
| Σημείο ανάφλεξης | 930,9 °C |
| Διαλυτότητα | Διαλυτές σε νερό, μεθανόλη, αιθανόλη |
| pH | Συνήθως ουδέτερος (5.0 - 7.0) |