| Adedi: | 500g, 1kg or 25kg for sample, 1000kg for commercial order |
| Standart paketleme: | Net Weight 25kg or 200kg/package |
| Teslim süresi: | In 3 working days |
| Ödeme yöntemi: | Banka havalesi,LC,OA |
| Tedarik Kapasitesi: | 3000 ton/ay |
| Mülkiyet | Spesifikasyon |
|---|---|
| Kimyasal Adı | Polyvinylpyrrolidone (PVP) |
| Kimyasal formül | (C6H9NO) n |
| CAS numarası | 9003-39-8 |
| Moleküler ağırlık | 111.1418 (sınıfa göre değişir) |
| Erime Noktası | 130 °C |
| Kaynama Noktası | 217.6 °C |
| yoğunluk | 1.144 g/cm3 |
| Görünüşü | Beyaz- açık sarı amorf deliquescent tozu |
| Flaş Noktası | 93.9 °C |
| Çözünürlük | Su, metanol ve etanolda çözünür |
| pH | Tipik olarak tarafsız (5.0 - 7.0) |